ISEFE'de Emin Grup Sponsorluğu

Uluslararası İslami Ekonomi, Finans ve Etik (Internatıonal Congress of Islamic Economy Finance and Ethics/ ISEFE 18) kongresinde Emin Şirketler Grubu da sponsorlar arasında yer aldı.
ISEFE'de Emin Grup Sponsorluğu

İslam ekonomisi konulu çalışmaların kamuoyunda paylaşıldığı ISEFE 18; dünyanın önde gelen akademisyenleri, ekonomist ve araştırmacılarını bir araya getirdi. Türkiye ve dünyadan bir çok akademisyenin yanı sıra, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), Türkiye Katılım Bankaları Birliği, Katılım Bankaları, Borsa İstanbul, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), İslam Kalkınma Bankası, İktisadi Araştırmalar Vakfı'ndan yöneticiler, Emin Şirketler Grubu Yönetim kurulu Başkanı Emin Üstün ve Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Üstün'de katıldı.

İslam ekonomisi; katılım bankacılığı, İslam'da ticaret yönetimi, İslam ve etik, katılım bankacılığının dünyada uygulamaları gibi bir çok konunun detaylı olarak ele alındığı kongrede, Emin Şirketler Grubu'ndan Murat Ergüven kongrede “Banka Dışı Faizsiz Konut Finansında Elbirliği Sistemi, Eminevim Örneği” başlıklı bir bildiri sundu.

DİĞER HABERLER
Tüm Haberler
EMİNEVİM
“Eminevim Olarak Sorumluluklarımız Arttı”
EMİNEVİM
Eminevim Genel Müdürlüğü Görevine SAİT AYTAÇ Getirildi
EMİNEVİM
Eminevim'den Yangın Bölgesine Yardım Tırı ve Gönüllü Ekip Desteği