07 May 2019

Elbirliği ile ramazan bereketini getirdi

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün'ün 07 Mayıs Tarihli Akit Gazetesi Röportajı
Elbirliği ile ramazan bereketini getirdi

Kredi faiz oranlarının artmasıyla birlikte özellikle alım gücü düşük ailelerin yöneldiği Elbirliği Sisteminin,konut sektörü ve otomotiv sektöründe uygulanması piyasalara moral veriyor.

Kredi faiz oranlarının artmasıyla birlikte özellikle alım gücü düşük ailelerin yöneldiği Elbirliği Sisteminin, konut sektörü ve otomotiv sektöründe uygulanması piyasalara moral veriyor. Uygulanan faizsiz araç alma modeli ile bankaya göre alıcısına yüzde 35 kâr sağlatan Eminotomotiv, Ramazan Bereketi kampanyası ile 24 kişilik gruplarda onuncu ayda erken teslim fırsatı sunuyor. Aynı zamanda arabasını Eminotomotiv ikinci elden alan müşteriler, istedikleri aracı piyasaya göre çok daha uygun fiyata ve 4 aya kadar erken sahip olabiliyor.

Hesap ortada… Faiz yoksa kazanç var

Faiz ve vade farklarındaki yüksek maliyetin, otomotiv sektöründe, ‘Elbirliği Sistemi’ne olan ilgiyi artırdığını belirten Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Eminotomotiv olarak 1991 yılından bu yana Türkiye’de bir ilk olan Elbirliği Sistemi’ni başarıyla uyguluyoruz. Şu an herhangi bir bankadan taşıt kredisi çekmek istediğinizde 50 bin liralık bir otomobil iki yıl (24 ay) vade ile yaklaşık 71 bin 760 liraya mal oluyor. 2 bin 979 taksit tutarı ile toplamda 21 bin 760 lira fazladan para ödemiş oluyorsunuz. Eminevim Elbirliği Sistemi’nde ise bin 875 liralık taksit ile toplamda 54 bin 375 liraya otomobil sahibi olabiliyorsunuz. 4 bin 375 lira organizasyon bedeli olarak ödüyorsunuz. Banka kredisiyle otomobilinizi hemen alırken, Eminevim’de birinci ve 13. ayınıza kadar yapılacak çekişler ile çıkarsanız otomotiv sahibi olabiliyorsunuz. 13. ayınıza kadar çekilişle çıkmazsanız otomobilinizin teslimatınızı gerçekleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kredi faiz yükünün alım gücü düşük aileleri zorladığını belirten Emin Üstün,“Kur oranları nedeniyle sıfır otomobil neredeyse hayal oldu. Bu süreçte insanlar ikinci el için fırsatları araştırıyorlar. Bizler de Eminotomotiv olarak Ramazan Bereketi kampanyamız kapsamında 24 kişilik gruplarda 10. ayda erken teslim fırsatı sunuyoruz. Emin Grup Şirketleri çatısı altında Türkiye’nin en büyük ikinci el otomotiv şirketleri arasında yer alan Eminotomotiv ikinci el şirketimiz ile yapılan işbirliği ile Eminotomotiv’e kaydolan müşteriler dilerlerse istedikleri aracı piyasa değerinden daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyorlar” dedi.

DİĞER HABERLER
Tüm Haberler
EMİNEVİM
“Eminevim Olarak Sorumluluklarımız Arttı”
EMİNEVİM
Eminevim Genel Müdürlüğü Görevine SAİT AYTAÇ Getirildi
EMİNEVİM
Eminevim'den Yangın Bölgesine Yardım Tırı ve Gönüllü Ekip Desteği