16 Eki 2020

Eminevim, 2020’de Pazar Payını En Fazla Artıran 5. Şirket Oldu!

Eminevim, 2020’de Pazar Payını En Fazla Artıran 5. Şirket Oldu!

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, 2020’de hız kesmeden büyümeye devam ediyor.  Özellikle pandemi döneminde hayata geçen inovatif çalışmalar ve stratejilerle Eminevim’in sergilediği büyüme grafiği, Türkiye’de hizmet veren pek çok ulusal ve uluslararası firmayı geride bıraktı.
 
Bu kapsamda Capital Dergisi’nin Ekim sayısında yaptığı dikkat çeken araştırması da bu başarıyı ortaya koydu. Pandemi dönemini de kapsayan 2020'nin ilk yarısında pazar paylarında yaşanan değişimler üzerine yapılan araştırmada Eminevim, pazar payını en fazla artıran 5. şirket oldu. Pandemi dönemindeki %10’luk pazar payı artışı ile Türkiye’de hizmet veren Apple, Huawei, Citroen gibi global devleri de geride bırakan Eminevim’in bu başarısında pandemi döneminde sunduğu yenilikler de etkili oldu.
 
1991’den beri faizsiz, kredisiz yüz binlerce ailenin ev ve otomobil hayalini gerçekleştiren Eminevim, özellikle pandemi döneminde hayata geçirdiği inovatif projesi Görüntülü Şube hizmetiyle ev ve otomobil sahibi olmak isteyen binlerce kişinin sisteme erişimini kolaylaştırmış ve başvuruları dijital alana taşıyarak bu alanda önemli bir fark oluşturmuştu.
 
Pandemiye rağmen ev ve otomobil teslimatlarına kesintisiz devam eden Eminevim, haziran ayında ise 2 bin 510 ev ve otomobil teslimatıyla 30 yılın rekorunu kırarken, yılın ilk 10 ayında 18 bin 200 aileyi ev ve otomobil sahibi yapmış ve ülke ekonomisine 3 milyar 200 milyon TL’lik katkı sağlamıştı.
 

DİĞER HABERLER
Tüm Haberler
EMİNEVİM
Eminevim BDDK Lisansını Yeni Genel Müdürlük Binasında Karşıladı
EMİNEVİM
BDDK Lisansı ile 3. Nesil Finansman Modeli Devreye Alındı
EMİNEVİM
Eminevim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Nuh Suat Karataş Atandı