Hakkımızda

Emin Üstün Holding'i Tanıyalım

Emin Üstün Holding'i Tanıyalım
Faizsiz Elbirliği Sistemi’nin kurucusu ve Türkiye’de ilk uygulayıcısı olan merhum A. Emin Üstün tarafından 1991 yılında Eminotomotiv ile şirketin temelleri atılmıştır. 1991 yılından günümüze kadarki 30 yıllık sürede grup şirketi olarak konut, araç, enerji, inşaat, sigorta, tarım ve hayvancılık gibi farklı alanlarda bünyesinde yer alan firmalarla hizmetlerini sürdürmüştür.
 
Şirket çatısı altında  2005 yılında kurulan Eminevim, faizsiz Elbirliği Sistemi ile Türkiye’de ev ve araç finansmanında ilk adres haline gelmiştir. Tasarrufa dayalı bir model olarak faiz ödemeden, her gelir grubuna seslenebilen ve Türkiye’nin her yerinden uygun taksitlerle ev almayı mümkün hale getiren Eminevim, bugün Türkiye’de 128’den fazla şube ve 1500'den fazla çalışanla hizmet vermektedir. Ev sahibi olmak isteyenleri Elbirliği Sistemi içine dahil ederek faizsiz, vade farksız imkanlarla ve uzun vade taksitlerle ev sahibi yapmaktadır. 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Eminevim, bugüne kadar 200 bini aşkın kişinin istifade ettiği bir sistem haline gelmiş ve sektöründeki liderliğini aralıksız sürdürmüştür. Aylık yaklaşık 1900 teslimat gerçekleştirebilen Eminevim, her ölçekte tasarrufu bir araya getiren Elbirliği Sistemi ile kurumsal, şeffaf ve faizsiz bir şekilde müşterilerin gayrimenkul ve araç edinmesini sağlayarak, bugün faizsiz finans sektörüne yön vermektedir.


 
Eminevim ve Eminotomotiv ile tasarruf finansman sektörünün yanı sıra Eminotomotiv 2. El, Emin Gayrimenkul Geliştirme, Emin Enerji, Emin Sigorta, Emin Tarım ve Hayvancılık şirketleriyle de farklı sektörlerde ülkenin dört bir yanına hizmet veren şirket, 2021 yılında holding yapısına geçerek Emin Üstün Holding adını almıştır.
 
Güçlü kurumsal yapısı ve dinamik bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Emin Üstün Holding, bir şirketler topluluğu olarak Türkiye’ye değer katan yatırımları sürdürmeye devam ediyor.